Newsletter

Mám záujem o newsletter s aktuálnymi novinkami

Stolnotenisový klub

Výsledky Trojkráľového stolnotenisového turnaja 2014:

Športový klub Sokoľ v spolupráci s Obecným úradom usporiadal 5.1.2014 stolnotenisový turnaj, na ktorom sa zúčastnilo rekordných 34 hráčov, ktorí boli rozdelení do 4 súťažných skupín:

Muži „A“ (výkonnostne silná skupina) – 8 hráčov , Muži „B“ – 12 hráčov, Ženy a dievčatá – 6 hráčok, Chlapci -8 hráčov .
Víťazom turnaja v skupine Muži „A“ sa stal Ondrej Sabol pred Patrikom Molnárom a Milanom Tonauerom. Na ďalších miestach sa umiestnili: Jozef Sviatko, Ján Riapoš, Peter Tonauer, Štefan Pčola a Jozef Molnár (Jozef Molnár pre zranenie odohral len jedno stretnutie a ostatné zápasy skrečoval).

V skupine Muži „B“ sa víťazom stal Ján Gula pred Viliamom Rudym a Mikulášom Riapošom. Na ďalších miestach sa umiestnili: Róbert Tóth, Ján Cinkanič, Denis Liško, Viliam Lastovecký, Drahomír Liško, Miloš Rusnák, Ján Kasper, Mário Janeček a Erik Kováč.
V skupine Ženy a dievčatá víťazkou sa stala Mária Koleničová pred Karin Brandeburgovou a Evou Bokovou. Na ďalších miestach sa umiestnili: Ingrid Janečková, Kristína Sotáková a Petra Ovsáková.

V skupina Chlapci sa víťazom stal Kristián Kolenič pred Samuelom Holubom a Romanom Slovákom. Na ďalších miestach sa umiestnili: Róbert Gál, Šimon Kolenič, Martin Čáky, Martin Lengeň a Matej Lengeň.
Prví traja hráči v každej skupine získali poháre a najmladší hráči a hráčky, a to Martin a Matej Lengeňovci, Šimon Kolenič, Kristina Sotáková, Petra Ovsáková a Ingrid Janečková dostali pamätné medaily.

Dodatkovou súťažou boli štvorhry, v ktorých súťažilo 7 párov a víťazmi sa stali Ondrej Sabol s Mikulášom Riapošom, na druhom mieste skončil pár Ján Riapoš s Patrikom Molnárom a na treťom Peter Tonauer so Štefanom Pčolom. Na ďalších miestach sa umiestnili páry: Milan Tonauer s Karin Brandeburgovou, Peter Brutovský so Samuelom Holubom, Viliam Rudy s Kristiánom Koleničom a Róbert Tóth s Evou Bókovou (prvé tri páry vo štvorhrách boli odmenení fľasou šampanského). . Turnaj sponzorovali športový klub a Obecný úrad Sokoľ.

Viliam Lastovecký
predseda ŠK Sokoľ

Trojkráľový stolnotenisový turnaj 7.1.2012

Športový klub Sokoľ usporiadal v sobotu, 7.1.2012, v kultúrnom dome Trojkráľový stolnotenisový turnaj, na ktorom sa zúčastnilo 29 pretekárov ( 17 mužov, 5 chlapcov, 4 ženy a 3 dievčatá). Štartujúci boli zaradení do 5 súťažných skupín , v ktorých sa hralo systémom „každý s každým“ a prví traja boli odmenení vecnými cenami (ženy a dievčatá hrali medzi sebou , aby odohrali viacej zápasov).

Výsledky:

V kategórii Muži „A“ víťazom sa stal Jozef Molnár pred Miroslavom Haničákom a Jozefom Sviatkom. Postupne sa na ďalších miestach umiestnili Peter Brutovský , Viliam Rudy , Ján Riapoš, Jozef Mikluš a Štefan Pčola .
V kategórii Muži „B“ zvíťazil Rastislav Šefčík pred Jánom Molnárom a Ondrejom Holubom. Na ďalších miestach sa umiestnili František Janeček , Tomáš Šefčík , Viliam Lastovecký , Ondrej Matej , Imrich Kapráľ a Štefan Podpinka.
V kategórii Ženy zvíťazila Martina Dutková pred Máriou Holubovou, Martinou Brutovskou a Danielou Molnárovou.
V kategórii Chlapci zvíťazil Patrik Molnár pred Kristiánom Koleničom a Šimonom Koleničom. Na ďalších miestach sa umiestnili Samko Holub a Roman Slovák.
V kategórii Dievčatá zvíťazila Katarína Kapráľová pred Katarínou Vajdovou a Karin Brandeburovou.

Športový klub sa chce poďakovať všetkým štartujúcim za ich účasť v súťaži, veľmi dobré športové výkony vo všetkých kategóriách a usporiadateľom za dobre pripravenú akciu. V tejto tradícii chceme pokračovať aj v ďalších rokoch a tešíme sa na Vašu účasť o rok.