• Slideshow
  • Slideshow
  • Slideshow
  • Slideshow

Newsletter

Mám záujem o newsletter s aktuálnymi novinkami

Aktuality

SMS HLÁSNIK

 08.07.2022

Obec Sokoľ má spustenú novú službu informovania verejnosti prostredníctvom SMS správ – „SMS HLÁSNIK“. Služba je pre príjemcov správ bezplatná.

Prostredníctvom nej môžete bezplatne prijímať dôležité oznamy obce (vývoz odpadu, prerušenie distribúcie elektriny,...) Je to jednoduchý a pohodlný spôsob rýchleho informovania, ktorý formou krátkych textových správ (SMS) zasiela informácie na Vaše zaregistrované mobilné čísla.

Aj takýmto spôsobom sa snažíme poskytnúť informácie občanom, ktorí sú celý deň v práci alebo mimo bydliska a nezachytia informácie z miestneho rozhlasu v čase ich vysielania ako i priblížiť sa častiam obce, kde nie je nainštalovaný miestny rozhlas.

Stačí ak sa pre odber SMS zaregistrujete a vyplniť súhlas so spracovaním osobných údajov. Z odberu SMS je možné sa kedykoľvek odhlásiť.

Registráciu môžete vykonať elektronicky z pohodlia domova alebo osobne na Obecnom úrade v Sokoli počas stránkových hodín. Banner s názvom „SMS HLÁSNIK“ je umiestnený na webovom sídle obce Sokoľ v sekcii „Užitočné linky“ (vpravo na webovom sídle obce). Po kliknutí na obrázok sa Vám otvorí stránka, kde po zaregistrovaní Vášho telefónneho čísla  sa prihlásite k odberu oznamov formou sms správ.


1 2 ... 27 [>]

Maľovaná mapa

Úradné hodiny

Pondelok: 07:30 - 12:00 13:00 - 16:00
Utorok: nestránkový deň
Streda: 07:30 - 12:00 13:00 - 17:00
Štvrtok: nestránkový deň
Piatok: 07:30 - 12:30

Fotogaléria

Kalendár

Partnerská obec

Užitočné linky


gravírovanie

stavebné rezivo Kostoľany nad Hornádom, Košice-okolie