• Slideshow
  • Slideshow
  • Slideshow
  • Slideshow

Futbalový klub Sokoľ

ROZPIS ZÁPASOV MUŽI 6.LIGA -  jeseň 2016

1.kolo:  28.8.      16.00   Lok. KE "B" Sokoľ- Roma  Moldava

2.kolo:   4.9.        15.30  Lok. KE "B" Sokoľ-Kavečany

3.kolo:  11.9.      13.00  Roma Kecerovce- Lok. KE "B"Sokoľ

4.kolo :  18.9.       15.00  Lok. KE "B"-  Košická Belá

5.kolo :  25.9.       15.00  Peder- Lok. KE "B"  Sokoľ

6.kolo:  2.10.        14.30  Lok. KE "B" Sokoľ- Athletico Košice

7.kolo   9.10.        voľno

8.kolo: 16.10 .      14.00  Lok. KE "B" Sokoľ -Gyňov

9.kolo   23.10.      14.00  Poľov  - Lok. KE "B" Sokoľ

III.liga dorast – jeseň 2016

1.kolo:  6.8.         14.00  Krásna - Lok. KE "B" Sokoľ

2.kolo:  13.8.      14.00  Lok. KE "B" Sokoľ - Krásnohorské Podhradie

3.kolo:  20.8.      16.00  Drnava- Lok. KE "B" Sokoľ

4.kolo:  27.8       10.00  Lok. KE "B" Sokoľ-  Poproč

5.kolo:  3.9.         14.00  Kechnec - Lok. KE "B" Sokoľ

6.kolo: 10.9.        14.00   Lok. KE "B" Sokoľ- Hrhov

7.kolo: 17.9.        10.00  Bidovce - Lok. KE "B" Sokoľ

8,kolo: 24.9.        14.00  Lok. KE "B" Sokoľ - Rožňava

9.kolo: 1.10.        13.00  Čaňa - Lok. KE "B" Sokoľ

10.kolo:8.10.       14.00  Lok. KE "B" - Malá Ida

 11.kolo:15.10.   14.00  Medzev- Lok. KE "B" Sokoľ

12.kolo:22.10.    14.00  Ťahanovce - Lok. KE "B" Sokoľ

13.kolo: 29.10.   14.00  Lok. KE "B" - KAC Košice

14.kolo: 6.11.      14.00 Lok. KE "B" Sokoľ - Krásna

Futbalový klub Sokoľ

V novej sezóne futbalových majstrovstiev futbalisti hrajú po fúzii ako Lokomotíva Košice-Sokoľ "B", Táto zmena oproti minulosti nám prináša lepšie podmienky a hlavne možnosť použitia hráčov z "A" mužstiev a to mužov aj dorastencov. Výsledky a domáce zápasy  našich futbalistov budeme pravidelne zverejňovať na stránke šport. Muži hrajú v mestskom majstrovstve 6. ligu a dorastenci v oblastnom majstrovstve Košice -vidiek 1 triedu.

Výsledky:
Muži:
Athletico Košice - Lok . Košice Sokoľ "B" 0:4  Góly: Kováč E. 2, Štulajter T ., Knap J.
Lok. Košice Sokoľ "B"- Kavečany 6:1  Góly: Kováč  E.2 , Štulajter T.,  Köver R., Soták M., vlastný.
Lok.Košice Sokoľ "B"-  Gyňov  12:1 Góly: Kováč  E.4,Kuruc Mi. , Štulajter T. po 3, Pálfi J, ,Soták M.
Lok.Košice Sokoľ  "B"- Roma Kecerovce 11:1 Góly: Kováč E . 5, Murajda M.3, P.Palenčár, Pálfi J., Soták M.
Košická Belá- Lok.Košice  Sokoľ  "B"  1:3  Góly: Kováč E.,   Pálfi J.,  P.Palenčár 
Lok.Košice SOKOľ "B"- Slávia Košice TU 4:3  Góly :Hric  K. 2, Štulajter T., P.Palenčár
Lok.Košice Sokoľ "B"- Zlatá Idka  7:0 Góly: Hejnus M., Šuľák P., Szunyogh A.,  Kuruc Mi., Liško A., Breda R.,vlastný

Tabuľka:    

1.Lok.Košice Sokoľ "B" 7.7.0.0         47:7         21
2.Slávia Košice TU 8.6.1.1      39:13        19
3.Zlatá Idka 8.4.2.2           21:21         14
4.Kavečany 7.4.1.2          18:19         13
5.Athletico Košice 8.3.1.4           13:17         10
6.Košická Belá    8.2.2.4           16:17          8
7.Poľov 7.1.3.3           12:20            6
8.Gyňov 7.1.1.5           12:35          5
9.Roma Kecerovce  8.0.1.7          14:43          1

Dorastenci:
N.Myšľa-Lok.Košice Sokoľ 1:4 Góly: SzunyoghA ., Hanko F.,  Slovák R., Plachetka R.
Lok.Košice Sokoľ- Haniska 2:1 Góly: Končoš S.,  Palenčár D.
Svinica- Lok.Košice Sokoľ 1:1  Gól: Kuruc Ma.
Turňa-Lok.Košice Sokoľ  0:5 Góly: Szabo Ľ. ,  Štulajter T., Kuruc Š., Sajko M., Sasák F.
V.Ida- Lok.Košice Sokoľ  0:5 Góly: Šuca M., Štulajter T.,  po 2 , Kuruc Š .
Lok.Košice Sokoľ- Kokšov Bakša 7:0  Góly :Kuruc š 3, Jochman M., 2  ,Sviatko J., Palenčár D.
Rozhanovce- Lok.Košice Sokoľ  2:12 Góly :Jochman M. 3. Kuruc Š. 2, Kuruc M. , Horňák M., Kolenič K., Štulajter T. , Szunyogh A., Plachetka R.,  Gona E. 
Lok.Košice Sokoľ- Budimír 5:1 Góly: Štulajter T.  2, Horňák M.,  Hanko F. , Kuruc M.
Blažice - Lok.Košice Sokoľ  0:3  Góly: Szunyogh A. , Kuruc Š., Plachetka R.


Tabuľka:

1.Kysak    11.10.0.1        58:11         30
2.Lok.Košice Sokoľ  10.8.1.1     57:10        25
3.Ruskov  11.8.0.3           61:18        24
4.V.Ida   11.7.1.3 42:13 22
5.Haniska  11.7.0.4 57:13 21
6.Turňa 10.6.0.4      21:11  18
7.Kokšov Bakša 11.6.0.5 33:33  18
8.Svinica   11.5.2.4   25:24 17
9.Budumír  11.4.0.7 27:23 12
10.Blažice  10.4.0.5 16:32 12
11.Nižná Myšľa  11.1.0.10 10:61 3
12.Kalša 10.1.0.9  5:55  3
13.Rozhanovce 12.1.0.11 14:80

                                             


Výsledky futbalového mužstva ŠK Sokoľ - sezóna 2012/2013:

Športový klub Sokoľ v sezóne 2012/2013 má dve mužstvá: mužov a žiakov, ktorí hrajú v 1. triede mestského majstrovstva Košice. Mužstvo mužov hrá pod hlavičkou CF Athletico KE „B“- Sokoľ a žiaci pod hlavičkou CF Athletico KE – Sokoľ. V jesennej časti mužstvá dosiahli tieto výsledky:

Muži:

2. kolo
CF Athletico KE „B“ Sokoľ – CF Athletico KE „A“ 3:2 (2:0)
Strelci gólov: Capko 2 , Pakos 1,

3. kolo
CF Athletico KE „B“ Sokoľ – Poľov 4: 1 (0:0)
Strelci gólov: Kováč 3, Janeček 1

4. kolo
Pyramída Košice - CF Athletico KE „B“ Sokoľ 1:3 (0:0)
Strelci gólov: Kováč 1, Pakos 1, Janošík Š. 1

5. kolo
CF Athletico KE „B“ Sokoľ – Benecol Košice 5:0 (1:0)
Strelci gólov: Kováč 2, Janeček 1, Faktor 1, Katocs 1

Muži: 7.kolo:

Kavečany-CF Athletico „B“ Sokoľ  4:7(2:5) Góly: Katocs 2 Kováč,Janeček, Capko, Hojda , Köver po 1.
Tabuľka:

1.CF Athletico „B“ Sokoľ     5.5.0.0          22: 8     15
2.Benecol KE                          5.4.0.1          11: 7     12
3.Kavečany                             6.2.1.3          15:13      7
4.CF Athletico KE „A“           5.2.0.3          14:16      6
5.Košická Belá                        4.1.2.1          11: 7       5
6.Pyramída KE                       5.1.0.4           4:15       3
7.Poľov                                    5.0.1.4           7:22        1


Žiaci:

1. kolo
CF Athletico KE Sokoľ – Pyramída Košice 5:2 (3:1)
Strelci gólov: Janošík V. 4, Šuca 1

2. kolo
Ťahanovce - CF Athletico KE Sokoľ 1:4 (0:1)
Strelci gólov: Plachetka 2, Šuca 1, Janošík V. 1

Žiaci: 5.kolo

Pyramída Ke- CF Athletico Košice 2:4 (2:0) Góly: Jánošík V 2,Šuca, Kuruc Š po 1
Tabuľka:
1.Galaktik Košice        5.5.0.0       37: 8      15
2.CF Athletico Sokoľ 4.3.0.1       13:12        9
3.Ťahanovce                4.1.0.3       14:16        3
4.Pyramída KE             5.0.0.5         7:35        0

Maľovaná mapa

Úradné hodiny

Pondelok: 07:30 - 12:00 13:00 - 16:00
Utorok: nestránkový deň
Streda: 07:30 - 12:00 13:00 - 17:00
Štvrtok: nestránkový deň
Piatok: 07:30 - 12:30

Fotogaléria

Kalendár

Partnerská obec

Užitočné linky


gravírovanie

stavebné rezivo Kostoľany nad Hornádom, Košice-okolie